KO©ARKA: Uvjerljivi Pivari

Košarkaši Borac Nektara opravdali su ulogu favorita protiv Slavije iz Istočnog Sarajeva. Slavili su 100-66 u okviru 13.kola Lige 13 BiH. Po četvrtinama je bilo: 24-16, 24-16, 31-13 i 21-21. Sve što su gosti uradili je bilo vođstvo u trećoj minuti 6-2. Od tada dominira Borac Nektar koji na odmor odlazi sa vođstvom 48-32. U nastavku su Banjalučani imali i maksimalnih 39 poena prednosti, u 34. minuti bilo je 90-51. Uspjeli su goste da ublaže poraz na minus 34, a stotku Borca postavio je Kostadinović u posljednjoj sekundi. Borcu je ovo bio prvi meč bez Jovanovića, a nije igrao ni Adamović koji je posljednje pojačanje. Borac Nektar nako 13.kola ima 20 bodova, odnosno, 8 pobjeda i 4 poraza.

BORAC NEKTAR: Tošić, Ivić, Vranješ 13, Kostadinović 3, ©turanović 11, Jagodić Kuridža 15, Blanuša 6, Jocović 18, Pavlović 9, Lončar 13, Kovačević 9, Trikić 13

SLAVIJA: Krsmanović, Stanič 23, Savović 12, đurić, Damjanović 6, Vuković 9, Sladoje, Boljkovac, Bešović, Demić 16