KO©ARKA: Pivari u finalu Kupa RS

U polufinalu Kupa RS Borac Nektar u Mrkonjić Gradu je sinoć pobjedio Mladost rezultatom 79:67.Pitanje ponbjednika rješeno je uposlednjih pet minuta meča,kada su košarakaši Borac Nektara uspijeli da izjednače rezultat i u zavaršnici meča stignu do pobjede. Meč je bio uzbudljiv i sa mnogo preokreta.Naime,gosti su bolje otvrili utakmicu i prvu četvrtinu rješili u svoju korist rezultatom 17:13.U drugoj i trećoj četvrtini dominacija domaćih košarakaša,koji su oba perioda igre rješili u svoju korist identičnim rezultatom 22:17.U 29 minutu Mladost je vodila rezultatom 57:47 imala prednost od deset poena razlike.Međutim,gosti su u poslednja tri minuta prelomili meč i zabilježili pobjedu.

Najefikasniji u domaćem sastavu bio je đuarnović sa 17,a kod gostiju Jocović je postigao 22 poena.