Guest Users: 7

Welcome to Banjalukasport.com Friday, March 29 2024 @ 05:57 am UTC

FUDBAL: Sloga bolja od Borca

733
U prijateljskom susretu kojeg su igrali na terenu u Vilusima, lider Druge lige, Grupa Zapad, Sloga iz Trna, minimalnim rezultatom, 2:1, porazila je banjolučki Borac, koji je ovaj susret odigrao u kombinovanom sastavu. Ovaj duel ostaće upamćen po evrogolu Dragana Benića, napadača trnske Sloge, kada je u 31, minutu iskosa s desne strane prihvatio loptu i odmjerenim udarcem pogodio rašlje Bijelićevog gola.

Odgovor banjolučkog premijerligaša uslijedio je u 60. minutu, kada je Miodrag Babić uspješno realizovao jedanaesterac. Prethodno je u svom šesnastercu rukom igrao Tepić.

Konačan ishod meča i potvrdu dobre forme izabranika trenera, ®eljka Vranješa, donio je novajlija Predrag Majkić u 78. minutu, poslije dobro izvedenog kontranapada trnske ekipe.

BORAC - SLOGA 1:2 (0:1)

Strijelci: 0:1 Benić (31), 1:1 Mio. Babić (60), 1:2 Majkić (78), stadion: Novi stadion u Vilusima, gledalaca: 100, sudija: Robert Zrilić (Banja Luka).

Borac: Bijelić, N. Damjanović, Kolarov, Ojdanić, ®arić, O. Damjanović, Mio. Babić, Vranješ, Petrović, Kremenović, Bilbija. Još su igrali: Luburić, Puzigaća, Rikanović, Rašević, Telić, Grahovac. Trener: Vlado Jagodić.

Sloga: ©manja, Tepić, Ilinčić, ćulum, Vukelja, đurić, Kosić, Stanivuković, Gajić, Studen, Benić. Još su igrali: čegar, Kukić, Travar, Majkić, Samardžija. Trener: ®eljko Vranješ.

Napomena:Teks preuzet iz Fokusa