FUDBAL: Pala i Moslavina

Fudbaleri Borca nastavili su sa pripremama za nastavak sezone. Banjalučani su odigrali kontrolnu utakmicu sa Moslavinom iz Kutine. Pobijedili su crveno – plavi 2-1. Prvi gol za Borac dao je Kremenović u 48. minuti poslije greške golmana Moslavine Krizmanića. Izjednačenje je uslijedilo u 64. minuti a mrežu Banjalučana pogodio je Cerovečki. Odlučujući gol za pobjedu Borca dao je Nemanja Damjanović u 83. minuti. Ovo je bila četvrta pobjeda Borca na pripremama.

BORAC: Starčević, Kajkut, Novaković, Stupar, Deket, Rikanović, Ljubojević, Mkasimović, Rašević, ®arić, M. Babić, Još su igrali. Bjelić, O. Damjanović, Puzigaća, Mio. Babić, Kolarov, Kremenović, Bilbija, N. Damjanović, Vranješ, Jandrić, Odjanić