Guest Users: 2

Welcome to Banjalukasport.com Thursday, April 18 2024 @ 10:19 pm UTC

FUDBAL: Bsk poražen u Trnu

738
U prijateljskom susretu kojeg su odigrali na stadionu "Gol" u Orašju fudbaleri trnske Sloge, golovima Nenada Studena, porazili su ekipu BSK-a rezultatom 3:0. Da će utakmica proći u znaku Studena, koji je ove zime stigao u Trn iz gradiške Kozare, visoki igrač je pokazao još u prvom poluvremenu kada je i postigao het-trik. Prvi pogodak postignut je u 12. minutu kad je Gajić odlično uposlio rasploženog Studena.

Svoj drugi pogodak na utakmici nova uzdanica Sloge postigla je u 24. minutu, poslije dobro izvedene akcije Majkića i Benića. Konačan rezultat utakmice Studen je postavio deset minuta prije kraja prvog djela igre kada je uspješno izveo slobodan udarac s oko 20 metara matiravši nemoćnog Karanovića.

Cijelu utakmicu smo dominirali na terenu, a najbolji pokazatelj jeste i konačan rezultat. Na vrijeme smo postigli vodeći pogodak, a potom je sve išlo dosta lakše. Zalaganje mojih igrača zaista je za svaku pohvalu, ali postoje još neke stvari u igri na kojima moramo poraditi“ istakao je ®eljko Vranješ, šef Stručnog štaba Sloge. Zanimljivo je istaći da on još uvijek, računajući prvenstvene, kup, ali i prijateljske utakmice, sjedeći na klupi Sloge nije osjetio gorčinu poraza.

SLOGA TRN - BSK 3:0 (3:0)

Strijelci: 1:0 Studen (12), 2:0 Studen (24), 3:0 Studen (35), stadion: "Gol" u Orašju, gledalaca: 150, sudija: Robert Zrilić (Banja Luka).

Sloga Trn: ©manja, Tepić, Vukelja, Ilinčić, čegar, đurić, Stanivuković, Majkić, Studen, Gajić, Benić. Još su igrali: Travar, Zubac, Inđić, Vasilić.

BSK: Karanović, Tomić, đudurović, Damjanić, Sladojević, Radoja, Kolundžija, Devušić, Karalić, Malčić, ©teković. Još su igrali: Aleksić, Račić.

Napomena: Tekst preuzet iz Fokusa