Guest Users: 4

Welcome to Banjalukasport.com Wednesday, April 24 2024 @ 08:23 am UTC

FUDBAL: Remi Gomionice u Gradiškoj

671
Po izuzetno lošem terenu u Lamincima fudbaleri Kozare iz Gradiške i Gomionice remizirali su u test meču, 0:0. U prvih 45 minuta bolje se snašao sastav iz Bronzanog Majdana, koji je imao više povoljnih prilika. Samo zahvaljujući dobrim intervencijama golmana "crveno-bijelih", Dalibora Kozića, rezultat se nije mijenjao. Najizgledniju prilku za Gomionicu propustio je Divljak u 43. minutu, ali je njegov udarac sa deset metara završio pored gola već savladanog Kozića.

U nastavku susreta Kozara je odigrala nešto bolje. Igrao se 64. minut kada je iskusni Marinović sa 16 metara uputio pravi projektil, ali je lopta završila preko gola. Novu šansu tim iz Gradiške imao je u 70. minutu, međutim lopta je, koju nije najbolje zahvatio Kovačević, pogodila prečku gola golmana đonlića.

KOZARA - GOMIONICA 0:0
Stadion: FK Laminci, gledalca: 50, sudija: ®eljko Latinović (Gradiška), žuti karton: S. Gligić (Gomionica).

Kozara: Kozić, Topić, Despotović, Gigović, Jandrić, Stančić, Mitić, Zakarić, đurić, đorić, Kojić. Još su igrali: Vasić, Majstorac, Marinović, M. Ilić, Kovačević, Kodić, Gnjatić, Ujić, Novaković, Malbašić, Bubulj. Trener: Miloš Pojić

Gomionica: đonlić, N. Gligić, Bobar, Kezija, Ozren, S. Gligić, đuranović, Mučalović, Divljak, Kunovac, Mišljić. Još su igrali: Surtov, Palačković, Macanović, Madžar. Trener: Nenad Gavrilović.

Napomena: Tekst preuzet iz Fokusa