Guest Users: 3

Welcome to Banjalukasport.com Thursday, April 25 2024 @ 11:53 am UTC

FUDBAL: Sigurna pobjeda nad Sutjeskom

610
Banjalučki Borac je već na otvaranju proljećnog dijela prvenstva stigao prednost Kozare uvjerljivom i zasluženom pobjedom od 3-0 nad Sutjeskom iz Foče.

Oko 1500 gledalaca, u prvih 45 minuta nije vidjelo mnogo toga. Borac je imao inicijativu, ali nije uspio da ju pretvori u vođstvo. Protivnik fudbalerima je bio i jak vjetar. U drugom poluvremenu sasvim druga slika. Ključni trenutak utakmice desio se u 56. minuti. Nakon kornera koji je izveo kapiten Jandrić, efektno je pogodio defanzivac Nikola Kolarov, najbolji pojedinac ove utakmice.

Tri minute kasnije nova radost za domaćina. Poslije lijepe akcije mrežu Sutjeske pogodio je, Zdravko Trivković, koji je u igru ušao samo dvije minute ranije.

Konačan rezultat utakmice postavio je novajlija u redovima Borca, Miroslav Rikanović. Utakmica je bila fer i korektna. Sudija, Ršum Simić, sa pomoćnicima dobro je obavio posao.

Fudbaleri Bska utakmicu 16.kola prvenstva RS odigraće sutra od 13 časova i 30 minuta u Vojkovićima protiv Famosa.