BSK-u novi bodovi

Fudbaleri BSK-a zabilježili su još jednu pobjedu na domaćem terenu. Romantičari su u odgođenoj utakmici osmog kola savladali Sutjesku iz Foče 3-1.

Do nova tri boda "romantičari" su došli u posljednjih deset minuta, kada je rezervista Danijel Stanković postigao dva pogotka, s kojima je potopio rivala iz Foče. Fudbaleri BSK-a zabilježili su još jednu pobjedu na domaćem terenu. Romantičari su u odgođenoj utakmici osmog kola savladali Sutjesku iz Foče 3-1.

Do nova tri boda "romantičari" su došli u posljednjih deset minuta, kada je rezervista Danijel Stanković postigao dva pogotka, s kojima je potopio rivala iz Foče.

Igrao se 25. minut kada je BSK došao u vođstvo. Damjanović je iskosa s desne strane uputio oštar centaršut u srce kaznenog prostora gostiju, ©teković je zahvatio loptu glavom i pogodio mrežu Matovića, 1:0.

Deset minuta kasnije uslijedilo je izjednačenje, i to je ujedno bio najljepši momenat na utakmici. Krezović je šutirao iz slobodnog udarca s preko 35 metara i njegova "bomba", na iznenađenje svih, završila je u mreži nemoćnog golmana đonlića, 1:1.

Ovaj rezultat važio je sve do 80. minuta. Poslije prekida, kojeg je izveo Stanivuković, najprisebniji pred golom gostiju bio je Stanković, koji je pogodio za 2:1. Isti igrač dva minuta prije kraja, iz velike gužve, postavio je konačnih 3.1.

Strijelci: 1:0 ©teković (25), 1:1 Krezović (35), 2:1 Stanković (80), 3:1 Stanković (88), stadion: "čaire", gledalaca: 50, sudija: Sreten Udovičić (Prijedor) 7, pomoćnici: Dino Sikirić (Prijedor) i Dragan Keranović (Novi Grad), delegat: Milenko Tambić (Prijedor), žuti kartoni: Glamočić, ©akotić, Ružičić (BSK), Todorović, Pavlović (Sutjeska).

Igrač utakmice: Danijel Stanković (BSK) 8.

BSK: đonlić 6,5, Sladojević 6,5, Damjanić 6,5 (od 70. Stanković - ), Zrnić 7, ©teković 7, Glamočić 6,5, Bakić 6,5 (od 90. Ružičić - ), Damjanović 7,5, Stanivuković 7, ©akotić 6,5, Strika 6. Trener: Branimir Tulić.

Sutjeska: Matović 6,5, Prodanović 6,5 (od 85. Radanović -), Stevanović 6,5, Vilaret 6, Pavlović 6,5, Drakul 6,5, Todorović 7, Rašović 6,5 (od 75. Radović -), Ristić 6,5, Krezović 7,5, Muminović 6,5. Trener: Predrag Koprivica.