Who's Online

Guest Users: 6

Events

There are no upcoming events

Topics

User Functions


Welcome to Banjalukasport.com Wednesday, October 21 2020 @ 01:19 AM EDT

MOI: Finale u košarci za osnovne škole 2011

  • Contributed by:
  • Views:
    1,397
Takmičenje učenika osnovnih škola u košarci održano je 7.i 8. maja 2011. godine. U nastavku možete pročitati rezultate sa ovog takmičenja.




UčENICE OSNOVNE ©KOLE sala O© Vuk Karadžić 7. maja 2011.

Grupa A
1.Vuk Karadžić Vlasenica
2.Ivo Andrić Banja Luka
3.Vuk Karadžić Doboj

Grupa B

1.SV. Vasilije Ostroški Trebinje
2.Jovan Dučić Kasindo
3.Vuk Karadžić Novi Grad

REZULTATI

Ivo Andrić Banjaluka-Vuk Karadžić Doboj
Jovan Dučić Kasindo 17-37 Vuk Karadžić Novi Grad
V.Karadžić Vlasenica 72-25 Ivo Andrić Banjaluka
Sv. Vas. Ostroški Trebinje 55-29 Jovan Dučić Kasindo
V.Karadžić Vlasenica 69-21 Vuk Karadžić Doboj
Sv. Vas. Ostroški Trebinje 38-39 Vuk Karadžić Novi Grad

PLASMAN PO GRUPAMA

Grupa A

1.Vuk Karadžić Vlasenica
2.Ivo Andrić Banja Luka
3.Vuk Karadžić Doboj

Grupa B

1.Vuk Karadžić Novi Grad
2.SV. Vasilije Ostroški Trebinje
3.Petar P. Njegoš Teslić

POLUF INALA

V.Karadžić Vlasenica 54-28 Sv. Vas. Ostroški Trebinje
Vuk Karadžić Novi Grad 61-35 Ivo Andrić Banjaluka

UTAKMICA ZA TREćE MJESTO

Ivo Andrić Banjaluka 24-59 Sv. Vas. Ostroški Trebinje

FINALNA UTAKMICE ZA PRVO MJESTO

V.Karadžić Vlasenica 62-17 Vuk Karadžić Novi Grad

KONAčAN PLASMAN

1.O© Vuk Karadžić Bijeljina
2.O© Vuk Karadžić Novi Grad
3.O© Sv, Vasilije Ostroški Trebinje
4.O© Ivo Andrić Banja Luka
5.O© Vuk Karadžić Doboj
6.O© Jovan Dučić Kasindo

Za najbolju igračicu proglašene su Ravnopravno sestre blizankinje, Anđela i Nikolina Delić iz O© Vuk Karadžić Vlasenica.

UčENICI OSNOVNE ©KOLE dvorana S©C 7. maja 2011.

Grupa A
1.Petar P. Njegoš Teslić
2.Vuk Karadžić Bijeljina
3.Danilo Borković Gradiška

Grupa B

1.Branko Radičević Banjaluka
2.Sveti Sava Bileća
3.Pale Pale

REZULTATI

V.Karadžić Bijeljina 49-23 D. Borković Gradiška
Sv, Sava Bileća 64-34 Pale Pale
P. P. Njegoš Teslić 40-54 V.Karadžić Bijeljina
B: Radičević Banjaluka 57-47 Sv, Sava Bileća
P. P. Njegoš Teslić 23-47 D. Borković Gradiška
B: Radičević Banjaluka 57-30 B3 Pale Pale

PLASMAN PO GRUPAMA

Grupa A
1.Vuk Karadžić Bijeljina
2.Danilo Borković
3.Petar P. Njegoš

Grupa B

1.Branko Radičević Banja Luka
2.Sveti Sava Bileća
3.Pale Pale

POLUFINALA

V.Karadžić Bijeljina 44-34 Sv, Sava Bileća
Branko Radičević Banjaluka 47-38 Danilo Borković Gradiška

UTAKMICA ZA TREćE MJESTO

Danilo Borković Gradiška 27-35 Sv, Sava Bileća

FINALNa UTAKMICE ZA PRVO MJESTO

Vuk Karadžić Bijeljina 52-49 Branko Radičević Banjaluka

KONAčAN PLASMAN

1.O© Vuk Karadžić Bijeljina
2.O© Branko Radičević Banja Luka
3.O© Sveti Sava Bileća
4.O© Danilo Borković Gradiška
5.O© Petar P. Njegoš Teslić
6.O© Pale Pale

Za najboljeg igrača proglašen je Miljan ©arić iz O© Vuk Karadžić Bijeljina.

The following comments are owned by whomever posted them. This site is not responsible for what they say.