Who's Online

Guest Users: 7

Events

There are no upcoming events

Topics

User Functions


Welcome to Banjalukasport.com Thursday, October 29 2020 @ 04:01 AM EDT

MOI: Finale u sportskoj gimnastici 2011

  • Contributed by:
  • Views:
    2,911
Republičko takmičenje u sportskoj gimnastici održano je proteklog vikenda u Banjaluci u sportskoj dvorani Obilićevo gdje je učestvovalo 126 takmičara (45 dječaka i 81 djevojčica). Takmičilo se u dvije discipline (parter i preskok) i dvije kategorije (od 1-5 razreda i od 6-9 razreda). Ovo je već treća godina zaredom da se održava Republičko takmičenje u sportskoj gimnastici, a učetvovali su učenici iz: Banjaluke, Prijedora, Gradiške, Novog Grada, Prnjavora, Laktaša, Doboja, Foče, Bijeljine, Zvornika, Trebinja, Bileće i Modriče.

Takmičenje je proteklo besprijekorno i bez povreda. Svi učesnici su bili zadovoljni organizacijom, suđenjem ali i kvalitetom takmičenja koje je svake godine sve bolje i bolje što govori i ispunjenost dvorane Obilićevo.

Takmičenje u sportskoj gimnastici je uveličala i ministrica porodice, omladine i sporta u Vladi RS, Nada Tešanović koja je i svečano otvorila ovo takmičenje.

Uz prigodan program na otvaranju gdje su učestvovali članovi plesnog studija Point (Snježana Lazić i Dragana ©krbić), održan je i revijalni program u kojem su se predstavili najmlađi članovi Gimnastičkog kluba Spartak Banja Luka.






















Rezultati:

Djevojčice (parter, 1-5 razreda)

1.Batas Teodora (O© Petar Petrović Njegoš ; B. Luka) i Stojisavljević Jana (O© Jovan Cvijić;- B. Luka) - dijele 1. mjesto zbog istog broja bodova
3.Grahovac Anastasija (O© Desanka Maksimović Trn B. Luka)

Djevojčice (preskok, 1-5 razreda)

1.Stojisavljević Jana (O© Jovan Cvijić B. Luka)
2.Babić Danica (O© Georgi Stojkov Rakovski B. Luka)
3.Stanivuković Teodora (O© Branko Radičević B. Luka)

Dječaci (parter, 1-5 razreda)

1.čudić Aleksej (O© Jovan Cvijić B. Luka)
2.Rakočević Danilo (O© Mladen Stojanović Laktaši)
3.Stanković Stefan (O© Mladen Stojanović Laktaši)

Dječaci (preskok, 1-5 razreda)

1.čudić Aleksej (O© Jovan Cvijić B. Luka)
2.Rakočević Danilo (O© Mladen Stojanović Laktaši)
3.Desančić Danilo (O© Danilo Borković Gradiška

Djevojčice (parter, 6-9 razreda)

1.Hankić Alana (O© Ivo Andrić B. Luka)
2.Jaćimović Jovana (O© Georgi Stojkov Rakovski B. Luka)
3.Petrović Anastasija (O© Branko Radičević B. Luka)

Djevojčice (preskok, 6-9 razreda)

1.Jaćimović Jovana (O© Georgi Stojkov Rakovski B. Luka)
2.đukić Emilija (O© Branko ćopić B. Luka)
3.Hankić Alana (O© Ivo Andrić B. Luka)

Dječaci (parter, 6-9 razreda)

1.Malić čorni Sergej (O© Vuk Stefanović Karadžić B.Luka)
2.Pavić Pavle (O© Sveti Sava N. Grad)
3.Malinović Stefan (O© Sutjeska Modriča)

Dječaci (preskok, 6-9 razreda)

1.Malić čorni Sergej (O© Vuk Stefanović Karadžić B.Luka)
2.Kojić Miloš (O© Sutjeska Modriča)
3.Malinović Stefan (O© Sutjeska Modriča)

NAPOMENA: Sve fotografije sa takmičenja možete pogledati u rubrici Media Galerija u folderu Male olimpijske igre





The following comments are owned by whomever posted them. This site is not responsible for what they say.